W weekend finał Szlachetnej Paczki
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Szlachetna Paczka

W weekend finał Szlachetnej Paczki

Podobnie jak w latach ubiegłych w tym roku w Piekarach Śląskich odbędzie się kolejna edycja akcji „Szlachetna Paczka”. Ta edycja jest wyjątkowa i rekordowa. Obdarowanych zostanie aż 76 najbardziej potrzebujących rodzin.

W tym roku w organizację akcji na terenie miasta włączyli się wspólnie Olimpia MEDEX Piekary Śląskie oraz Miejskie Gimnazjum nr 2. W budynku gimnazjum odbędzie się zresztą wielki finał piekarskiej akcji. – To ewenement w przypadku Szlachetnej Paczki. Oczywiście, w innych miastach poszczególne jednostki fundują paczki, ale chyba nigdzie w takim stopniu nikt nie zaangażował się w organizację całego przedsięwzięcia – mówi Sonia Chmiela, koordynator akcji w Piekarach Śląskich.

Miejskie Gimnazjum nr 2 w Piekarach Śląskich słynie z wielu udanych akcji promocyjnych, m.in. wspólnie z klubem promuje piłkę ręczną poprzez projekt „HandbalLove Piekary”. – Kiedy usłyszeliśmy o możliwości organizacji kolejnej imprezy w naszej placówce, nie zastanawialiśmy się ani przez chwilę – opowiada Dorota Markusik, nauczyciel w MG2. – Jako przedstawiciel Szlachetnej Paczki, mogę tylko podziękować za okazaną pomoc Dorocie, Radkowi Cięcielowi i Ryśkowi Osmulskiemu z Olimpii. Dzięki nim wszystko poszło sprawnie i ze spokojem możemy oczekiwać na weekendowy finał, na których oczywiście bardzo serdecznie zapraszam – dodaje koordynatorka akcji.

Finał akcji zaplanowano na sobotę i niedzielę 10-11.12.2016 r. Od rana do wieczora darczyńcy będą mogli przywozić przygotowane przez siebie paczki. Dla nich przygotowany zostanie ciepły posiłek, będą mieli okazję również podziwiać szereg występów artstycznych. Magazyn zostanie zamknięty w niedzielę o 18:00. O 19:30 w klubie „Piekarnik” specjalny koncert zagra zespoły „Te Skapsie” i „Poyutsze”.

Leave a Reply