Sparing z Grunwaldem odwołany!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Sparing z Grunwaldem odwołany!

AKTUALIZACJA: Piątkowy sparing pomiędzy Olimpią i Grunwaldem ze względu na problemy kadrowe drużyny z Rudy Śląskiej NIE ODBĘDZIE się!
 
W ramach treningu mecz wewnętrzny rozegrają między sobą seniorzy i juniorzy.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  –

W piątek 29 stycznia o godzinie 18:30 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zagra swój ostatni sparing w okresie przygotowawczym przed drugą rundą rozgrywek I ligi grupy B. Rywalem piekarzan w hali MOSiR będzie dobry znajomy – drugoligowy Grunwald Ruda Śląska.

Oba zespoły zagrały już raz podczas trwających przygotowań. Wówczas w Rudzie Śląskiej minimalnie lepsza była Olimpia. Tym razem ma być jeszcze lepiej, w końcu to już ostatnia część przygotowań do drugiej rundy pierwszej ligi. Zawodnicy trenera Sławomira Szenkela przystąpią do spotkania w dobrych nastrojach. We wtorek szczypiorniści z Piekar Śląskich postawili się wyżej notowanemu Górnikowi Zabrze, do przerwy nawet prowadząc trzema bramkami.

W zespole gości wystąpi prawdopodobnie rozgrywający MKS-u, Mikołaj Żakowski, który ma zostać do Halemby wypożyczony i od jakiegoś czasu trenuje z zespołem Mariusza Gracki.

Do rozgrywek ligowych piłkarze Olimpii wrócą w środę, 10 lutego, kiedy zmierzą się u siebie z SPR Tarnów. Mecz ten zostanie przełożony z soboty ze względu na rozgrywany turniej 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów w dniach 5-7 lutego.

 

źródło: SportowePiekary.pl