Utrzymać fotel lidera!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Utrzymać fotel lidera!

Olimpia MEDEX

Utrzymać fotel lidera!

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się na własnym parkiecie z ASPR Zawadzkie w meczu 10. kolejki I ligi grupy B.

Pierwsza połowa sezonu zbliża się ku końcowi, a nasza drużyna dalej jest niepokonana w roli gospodarzy. Piekarscy fani piłki ręcznej mają nadzieję, że ta wspaniała passa zostanie przedłużona już w ten weekend.

Nasz sobotni rywal ASPR Zawadzkie w ostatnich spotkaniach prezentuje bardzo dobrą dyspozycję. W poprzedniej kolejce pokonał na własnym boisku wyżej notowaną Siódemkę Legnica. Zespół z opolskiego przyjedzie podbudowany tą wygraną i na pewno będą żądni kolejnych punktów.

Po kolejnym udanym wyjeździe w Kielcach, czas na spotkanie przed własną publicznością. Piłkarze liczą, że znów wprawią swoich sympatykó w doskonały nastrój i po zakończeniu meczu będą mogli wspólnie odśpiewać „To jest SUPER MKS!”.

Zachęcamy do kibicowania Olimpii MEDEX w hali piekarskiego MOSIR-u przy ul. Ziętka 60 już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Wspólnie wspierajmy naszych w walce o kolejne punkty!

Serdecznie zapraszamy!

 

Autor: Dominik Jurek