Strefa Kibica na Euro w Katowicach
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Strefa Kibica Euro 2016

Strefa Kibica na Euro w Katowicach

Strefa Kibica Euro 2016Już od 15 stycznia w Polsce czeka nas prawdziwe święto piłki ręcznej. Rozpoczynamy mistrzostwa Europy, które wedle organizatorów mają być jednymi z najlepszych w historii. Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z PGNiG przygotowuje także specjalne strefy kibica. Tam kibice na dużym ekranie mogą obejrzeć wszystkie mecze turnieju, a także skorzystać z wielu atrakcji. Jedna z takich stref powstanie pod Spodkiem w Katowicach.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie: – Wszystkie mecze będzie można oglądać siedząc na wygodnych pufach i specjalnie przygotowanych leżakach. Obiekt pomieści około 900 osób.

Strefa Kibica PGNiG
Wizualizacja Strefy Kibica

Oprócz możliwości oglądania meczów i kibicowania naszej reprezentacji, organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie innych atrakcji, także dla najmłodszych kibiców szczypiorniaka. – Oczywiście nie zabraknie innych atrakcji od metamorfoz kibica po GifBoxy czy specjalnej strefy dla najmłodszych, w których pod okiem animatorów, dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas. Na wszystkich kibiców czekać będą ponadto konkursy, w których będzie można wygrać „Zestaw Kibica”, bilety na finał i półfinał, oficjalne piłki mistrzostw Europy, koszulki oraz wiele innych, atrakcyjnych nagród – w taki sposób do odwiedzenia strefy zachęcają organizatorzy.

Strefa Kibica w Katowicach czynna będzie w następujących godzinach:

Katowice – na Placu pod Spodkiem, otwarte codziennie od 17:00 do 23:00 (15,17,20 i 29 stycznia zapraszamy już od 15:00).

Dodatkowo w dniu finału (31.01.) wszystkie strefy będą bawić fanów już od godziny 12:00.

 

źródło: SportowePiekary.pl/PGNiG