Przełamać się we własnej hali
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

MKS Olimpia Piekary Śląskie

Przełamać się we własnej hali

MKS Olimpia Piekary Śląskie

fot. Radosław Cięciel

Ze względu na zbliżające się święto, swój kolejny mecz w ramach rozgrywek I ligi grupy B rozegramy nietypowo, bo w czwartek. W 8. kolejce sezonu zmierzymy się we własnej hali ze ŚKPR Świdnica.

Mecz ze Świdnicą będzie doskonałą okazją dla naszych zawodników do przełamania się po dwóch porażkach. Po tym, jak ulegliśmy u siebie Gwardii Opole, przed tygodniem musieliśmy także uznać wyższość rywali z Grodkowa. Czwartkowe spotkanie będzie szansą na to, by na przerwę (kolejny mecz rozegramy dopiero 15 listopada) udać się w dobrych humorach.

Najbliższy rywal Olimpii słabo wszedł w sezon. W dotychczasowych siedmiu potyczkach, świdniczanie zdołali wygrać tylko dwa razy: z zielonogórskim AZS’em oraz z KSZO Ostrowiec. Z drużyną ze Świdnicy zmierzyliśmy się już podczas przedsezonowego towarzyskiego turnieju w Chrzanowie. Wówczas padł remis 34:34. Obecnie ekipa naszego rywala zajmuje 12. miejsce w tabeli.

Spotkanie ze Świdnicą odbędzie się w czwartek 30 października w hali MOSiR przy ul. Ziętka 60. Jego początek zaplanowano na godzinę 19:00. Wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się w hali, zapraszamy do śledzenia naszej RELACJI LIVE.