Pokonujemy MKS Brodnica. Z Agrykolą o półfinał!

DSC03156W swoim drugim spotkaniu podczas ćwierćfinałowego turnieju o mistrzostwo Polski nasi juniorzy pokonali MKS Brodnica 28-23.

Początek spotkania to ponownie bardzo nerwowa gra Naszego zespołu i prowadzenie gości 1-4. Po czasie wziętym przez trenerów, drużyna Olimpii zaczęła systematycznie odrabiać straty i po kilku minutach prowadziliśmy już 5-4. W dalszej części gry toczyła się wyrównana walka i pierwsza połowa ostatecznie zakończyła się wynikiem remisowym 12-12.
Bardzo wyrównany był również początek drugiej części, od 40 minuty nasz zespół zaczął jednak osiągać przewagę, skutecznie w ataku radził sobie Mateusz Czapla, a w bramce udanymi interwencjami popisywał się Kamil Kowalczyk. Ostatecznie MKS Olimpia wygrał spotkanie 28-23 i w dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 zagra o awans do półfinału z UKPR Agrykolą Warszawa.
MKS Olimpia: Kowalczyk, Kapica – Kucharczyk 6, Czapla 6, Jaksik 3, Miłek 3, Janik 3, Ludyga 2, Żakowski 2, Gogola 2, Kotalczyk 1, Smolin, Danysz, Kozieł, Cieślik, Lubos.