Pierwszy mecz w sobotę. Jedziemy do Tarnowa!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Pierwszy mecz w sobotę. Jedziemy do Tarnowa!

pilka-reczna-youtube-grafika-spr-olimpia-pk-slJuż w najbliższą sobotę 12 września Olimpia Piekary Śląskie zainauguruje sezon rozgrywkowy. Pierwszym rywalem MKS-u w wyjazdowym spotkaniu będzie SPR Tarnów.

Podopieczni trenera Sławomira Szenkela podczas przygotowań rozegrali dwa turnieje towarzyskie i dwa sparingi. W pierwszym sprawdzianie piekarzanie pokonali rywali (MTS Chrzanów, Viret Zawiercie i właśnie SPR Tarnów) i zdobyli Puchar Śląska. Podczas drugiego, rozgrywanego w piekarskiej hali turnieju Olimpia okazała się lepsza od MOSiR-u Bochni i ponownie MTS-u Chrzanów. Viret wziął natomiast rewanż na zawodnikach piekarskiego klubu i pokonał Olimpię na ich własnym parkiecie. W ostatnich dwóch sparingach MKS okazał się wyraźnie lepszy od Grunwaldu Ruda Śląska.

W poprzednim sezonie Olimpia we własnej hali pokonała tarnowian 31:28, na wyjeździe nie było już jednak tak dobrze i piekarzanie wrócili z Tarnowa bez punktów po przegranej 32:26.

Z sobotniego meczu przeprowadzona zostanie transmisja live. Jej początek o 17:30 na kanale telewizji TVW. Mecz można obejrzeć TUTAJ.