Obronić twierdzę Piekary
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Łukasz Płonka

Obronić twierdzę Piekary

W najbliższą sobotę 1 października o godzinie 16:00 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się w meczu 4. kolejki I ligi grupy B z drużyną MKS Kalisz.

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie w poprzedniej kolejce nie wykorzystała świetnej okazji do zajęcia fotela lidera rozgrywek i dość wysoko uległa na wyjeździe AZS AWF Białej Podlasce. Czas najwyższy na rehabilitację, a najbliższa okazja już w weekend. Do Piekar Śląskich zawita prowadzona przez trenera Bartłomieja Jaszkę drużyna MKS-u Kalisz. Drużyna z Kalisza jak dotąd podobnie jak Olimpia ma na koncie dwa zwycięstwa. W pierwszej kolejce zawodnicy Jaszki pokonali u siebie Ostrovię, a w ostatni weekend po niesamowitym meczu wyrwali punkty Siódemce Miedź Legnica. Za Olimpią dwa dobre spotkania przed własną publicznością, w których pewnie pokonali Moto-Jelcz Oławę oraz KSSPR Końskie. – Wyjazdowy mecz w Białej Podlasce kompletnie nam nie wyszedł, zawiedliśmy na całej linii. Czas na powrót na właściwe tory i walkę o dwa punkty z Kaliszem – jednym głosem podsumowują ostatni mecz i tym samym zapraszają na sobotę piekarscy szczypiorniści.

MKS Kalisz wraca do grupy B I ligi po rocznej absencji. W poprzednim sezonie w grupie A najbliżsi przeciwnicy Olimpii MEDEX zajęli piąte miejsce. W przypadku wygranej drużyna z Piekar Śląskich na pewno pozostanie w czołówce ligi, bowiem żadnej z ekip po trzech kolejkach nie udało się zdobyć kompletu punktów.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 1 października o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy do hali MOSiR przy ul. Ziętka 60.

Przed spotkaniem zapowiadany jest występ zespołu tanecznego, a w przerwie wylosowane zostaną atrakcyjne nagrody, ufundowane przez firmę MR Elektro.