Juniorzy: Wygrana z Pogonią Zabrze

Juniorzy z rocznika 1996/1997 poradzili sobie w sobotni poranek z Pogonią Zabrze, pokonując rywala 30:24.

Sobotni mikołajkowy poranek zaczął się stresująco, ponieważ pierwsze minuty meczu MKS Olimpia Piekary Śląskie z SPR Pogoń 1945 Zabrze były bardzo wyrównane. Po 10 minutach gry drużyna z Piekar objęła jednak prowadzenie i nie wypuściła go już do końca pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 15:13 dla MKS-u.

Po przerwie drużyna z Piekar wyszła na boisko maksymalnie skoncentrowana i w krótkim czasie zdobyła sześciobramkową przewagę. Mimo usilnych prób gościom nie udało się doprowadzić nawet do remisu.  Ponieważ w końcowej partii meczu drużyna Olimpii popełniła kilka błędów, mecz zakończył się przewagą tylko sześciu bramek. Końcowy wynik spotkania to 30:24 dla Piekarzan.

Na szczególne wyróżnienie i pochwałę zasługuje Patryk Miłek, który wykazał się wysoką skutecznością zdobywając aż 12 bramek!