Damian Kowalczyk: "Dziękuję za wszystko"
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Damian Kowalczyk: „Dziękuję za wszystko”

11291980_10152697156337134_767019182_nWraz z nowym sezonem w kadrze Olimpii Piekary Śląskie szykują się zmiany. Na początku sporego osłabienia klub doznał na pozycji bramkarza. Tegoroczny pewny punkt między słupkami MKS-u przyjął ofertę niemieckiego HSG Freiberg, występującego w tamtejszej Oberlidze i podpisał z nim obowiązujący od 1 lipca dwuletni kontrakt.

„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować kibicom, sponsorom, zarządowi, trenerowi oraz samym zawodnikom, z którymi udało się zakończyć ten trudny debiutancki sezon MKS-u na piątym miejscu w tabeli. Wraz z żoną podjąłem trudną decyzję o przenosinach do niemieckiej Oberligi, skąd spłynęła bardzo ciekawa propozycja. Kibicom dziękuję za wsparcie oraz żywiołowy doping, który zawsze niósł nas w Piekarach . Duże słowa uznania także dla zarządu, który udźwignął ciężar jakim jest organizacyjne i finansowe utrzymanie drużyny pierwszoligowej. Bardzo dziękuję oczywiście wszystkim kolegom z drużyny, z którymi tworzyliśmy świetną atmosferę oraz trenerowi, który zawsze darzył mnie dużym zaufaniem. MKS-owi życzę wszystkiego co najlepsze i zapewniam – pozostanę jego wiernym kibicem. Raz już odchodziłem z Piekar i z wielka chęcią tu wracałem dlatego nie żegnam się, a mówię do zobaczenia. Życie wszystko zweryfikuje, może będzie jeszcze mi dane zagrać w barwach Olimpii” – powiedział po podpisaniu kontraktu sam zawodnik.

Cały klub również dziękuje Damianowi za grę, poświęcenie i te wszystkie lata spędzone w piekarskiej hali, tym samym życząc powodzenia na nowej drodze sportowej kariery. Damianie pamiętaj, drzwi Olimpii będą zawsze przed Tobą otwarte.