Zakończyć rundę zwycięstwem! Jedziemy do Legnicy
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Zakończyć rundę zwycięstwem! Jedziemy do Legnicy

Patryk Miłek

Zakończyć rundę zwycięstwem! Jedziemy do Legnicy

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie w swoim ostatnim meczu I rundy rozgrywek o mistrzostwo I ligi grupy B pojedzie do Legnicy na mecz z miejscową Siódemką Miedź. Będzie to szansa na już ósme z rzędu zwycięstwo zawodników Sławomira Szenkela.

Mecz w Legnicy będzie już ostatnim spotkaniem ligowym dla Olimpii w 2016 roku. Z jednej strony szkoda, że przerwa przypada akurat teraz, kiedy piekarscy szczypiorniści są w formie i kontynuują passę niesamowitych zwycięstw. Z drugiej jednak nawarstwienie się mikrourazów i zmęczenia daje się we znaki. Część najbardziej eksploatowanych zawodników po prostu potrzebuje odpoczynku.

Siódemka Miedź Legnica zwiera szyki przed spotkaniem z liderem. Gracze z Legnicy są uskrzydleni świetnym spotkaniem i wyjazdowym zwycięstwem nad wyżej notowanym Moto-Jelczem Oława. Do składu wrócili już nieobecni wcześniej Mateusz Płaczek i Robert Szuszkiewicz, co odmieniło grę najbliższego rywala Olimpii.

Olimpia po zwycięstwie nad Czuwajem Przemyśl zapewniła sobie już pozycję lidera po pierwszej rundzie rozgrywek. Niewątpliwie jednak piekarzanie będą chcieli zakończyć dobrą rundę z przytupem. Łatwo nie będzie, bo na terenie drużyny z Dolnego Śląska nigdy Olimpii za specjalnie nie szło. Czas jednak na przełamanie i potwierdzenie wysokiej formy z całej pierwszej rundy.

Początek tego meczu w najbliższą sobotę 10 grudnia o godzinie 18:00.

Leave a Reply