Zagrać czujnie z Czuwajem
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Mariusz Kempys

Zagrać czujnie z Czuwajem

Mariusz Kempys

fot. Radosław Cięiel

Już w najbliższą sobotę czeka nas ostatnie tegoroczne spotkanie MKS-u Olimpii Piekary Śląskie we własnej hali. Przeciwnikiem piekarskich szczypiornistów w 12. kolejce I ligi grupy B będzie Czuwaj Przemyśl. 

Do spotkania z gośćmi spod ukraińskiej granicy nasz zespół przystąpi ponownie bez kilu kontuzjowanych zawodników. Cała drużyna ma jednak nadzieję, że uda się podtrzymać dobrą passę meczów we własnej hali. – Oprócz spotkania z niekwestionowanym liderem ligi, Gwardią Opole, w pozostałych meczach we własnej hali zwyciężaliśmy. Mamy nadzieję, że i tym razem dwa punkty zostaną w Piekarach – deklarują zawodnicy.

Trener naszej drużyny pamięta jednak o klasie rywala. – W sobotę zagramy kolejne bardzo trudne spotkanie z bardzo wymagającym rywalem. W spotkaniu tak wyrównanych ekip zawsze decyduje dyspozycja dnia. Mam nadzieję, że zagramy dobre zawody przed własną publicznością, na której wsparcie bardzo liczę. Nasi zawodnicy na pewno dadzą z siebie 100% – mówi przed spotkaniem Sławomir Szenkel.

Najbliższy rywal to nasz sąsiad w tabeli. Obecnie Czuwaj Przemyśl na koncie ma dziesięć punktów – dokładnie tyle, ile MKS. Zwycięzca sobotniego spotkania tym samym zajmie miejsce bliżej pierwszoligowego podium. W ostatnich dwóch spotkaniach przemyślanie wygrywali. Najpierw pokonali w Zawierciu miejscowy Viret. Przed tygodniem zdołali natomiast zwyciężyć w domowym meczu z silną Siódemką Legnica.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Ze spotkania zostanie przeprowadzona RELACJA LIVE.


 

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków szczypiorniaka do odwiedzenia hali MOSiR-u w mikołajkową sobotę. Mile widziane czerwone czapki z białym „bąblem”. Jak  zwykle mecz uświetni występ mażoretek z UKS „Azaria”, a także losowanie nagród.

Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w akcji KIBICE OLIMPII DZIECIOM, o której pisaliśmy TUTAJ.