Wysoka porażka w Opolu

IMG_7673

W kolejnym przedsezonowym sparingu MKS Olimpia Piekary Śląskie w Opolu wysoko uległa tamtejszej Gwardii.

MKS był równorzędnym rywalem dla opolan tylko do piętnastej minuty spotkania, kiedy na tablicy wyników widniała dwubramkowa przewaga Gwardii. Niestety, do przerwy gospodarze zdołali zdobyć jeszcze dziesięć bramek, a nasza drużyna odpowiedziała tylko jednym trafieniem, czego efektem był wynik 19:8.

Druga część spotkania także upływała pod dyktando drużyny z Opola, która z czasem powiększała swoją przewagę, kończąc mecz pewnym zwycięstwem 40:18.

Gwardia Opole 40:18 MKS Olimpia Piekary Śląskie

Bramki dla Olimpii: Kurzawa 5, Smolin 3, Rosół 3, Kempys 3, Cieniek 2, Ogórek 1, Kowalski 1

Grali także: Kowalczyk, Zemelka, Parzonka, Chromy, Włoka, Gogola, Fidyt, Tatz, Danysz