Wyrwać kolejne dwa punkty!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Wyrwać kolejne dwa punkty!

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

Wyrwać kolejne dwa punkty!

Intensywny tydzień piekarskich szczypiornistów trwa. Przed naszymi zawodnikami kolejne spotkanie wyjazdowe. Tym razem w sobotę Olimpia MEDEX Piekary Śląskie podejmie na trudnym terenie KSSPR Końskie.

Gospodarze sobotniego starcia bardzo dobrze rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek. W środę 1 lutego popularne „Konie” pokonały na wyjeździe Siódemkę Miedź Legnica. KSSPR po czternastu kolejkach ma na koncie szesnaście punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli. Po dobrej inauguracji apetyty zawodników z województwa świętokrzyskiego z pewnością wzrosną i będą celować w jeszcze wyższe miejsce w tabeli.

Równie dobrze rundę rozpoczęli nasi zawodnicy. W środę podopieczni Sławomira Szenkela może nie rozegrali swoich najlepszych zawodów, jednak wystarczyło to, by pokonać na wyjeździe wysoko Moto-Jelcz Oławę (29:22). Tym samym piekarscy zawodnicy odskoczyli drugiemu w tabeli MKS-owi Kalisz już na pięć punktów. Ewentualna wygrana może jeszcze polepszyć sytuację naszej drużyny w tabeli, bowiem w 15. kolejce naprzeciw siebie staną drugi w tabeli MKS Kalisz i trzeci Czuwaj Przemyśl. O wygraną w Końskich na pewno łatwo nie będzie, drużyna Olimpii stanie jednak przed szansą wyśrubowania rekordu i wygrania kolejnego dziesiątego meczu z rzędu.

W pierwszym spotkaniu obu zespołów w Piekarach Śląskich wyraźnie lepsza była Olimpia, która wygrała 33:25.

Początek sobotniego spotkania w hali UMiG w Końskich przy ul. Stoińskiego 3 o godzinie 18:00.