Wyrównać rachunki
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Wyrównać rachunki

Mariusz Kempys

Wyrównać rachunki

W nadchodzącą sobotę 4 marca Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się w spotkaniu 18 kolejki I ligi grupy B z MTS-em Chrzanów. To szansa na rewanż za dotkliwą porażkę na jesień. Szansa o tyle większa, że Olimpia jak dotąd we własnej hali wygrała wszystkie mecze.

Olimpii przed tygodniem zabrakło kwadransa, by z Kalisza wywieźć bardzo cenne punkty i odskoczyć w tabeli na pięć punktów. Niestety, ostatecznie lepsi byli gospodarze i lider z Piekar Śląskich ma już tylko punkt przewagi nad wiceliderem. Drużyna Sławomira Szenkela ma wrócić na zwycięski szlak już w najbliższą sobotę, a przy Ziętka pojawi się drużyna MTS-u Chrzanów. – W tej lidze nie możemy spodziewać się żadnego łatwego spotkania. Jesteśmy liderem i wszyscy nastawiają się na spotkanie z nami. Niemniej chcemy zrewanżować się Chrzanowowi za jesienną porażkę – podkreśla trener Szenkel.

„Cabanie” nie zaczęli zbyt dobrze rundy rewanżowej i w nowym roku zapunktowali jak dotąd raz, remisując w poprzedniej kolejce z Siódemką Miedź Legnica. Gracze z małopolski niebezpiecznie zbliżyli się do strefy spadkowej i punktów muszą szukać w każdym ze spotkań. Mając w pamięci wspaniałe zwycięstwo nad Olimpią w pierwszej rundzie, z pewnością w sobotę przyjadą z myślą sprawienia niespodzianki.

Spotkanie Olimpii z MTS-em Chrzanów już w najbliższą sobotę 4 marca w hali piekarskiego MOSiR-u przy Ziętka 60. Początek meczu o 18:00. Kasa biletowa czynna od 17:00.