Wypowiedzi trenerów po meczu Olimp Grodków - MKS Olimpia
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Mikrofon

Wypowiedzi trenerów po meczu Olimp Grodków – MKS Olimpia

Wyjazdu do Grodkowa z pewnością nie będą mile wspominać nasz trener i jego zawodnicy. Nie dość, że po słabej grze ulegliśmy miejscowemu Olimpowi 27:21, to na dodatek po zaskakujących decyzjach sędziego dwaj nasi gracze zostali ukarani czerwonymi kartkami. Na domiar złego, kontuzji uniemożliwiającej kontynuację gry, w pierwszej połowie doznał Arkadiusz Kowalski. Po meczu w Grodkowie, wypowiedzi udzielili nam trenerzy obu drużyn: Sławomir Szenkel i Piotr Mieszkowski.

Sławomir Szenkel, trener MKS-u: – Niestety, dziś wróciły problemy z meczu w Legnicy. Znów byliśmy bardzo nieskuteczni, co odbiło się na końcowym wyniku. Drużyna rywala dobrze broniła, co w konsekwencji doprowadziło do dość wyraźnej porażki. Dodatkowo dzisiejszy mecz okazał się bardzo pechowy dla nas. Najpierw w pierwszej części meczu kontuzja uniemożliwiła kontynuację gry Arkowi Kowalskiemu, w drugiej części spotkania zaś kontrowersyjne czerwone kartki ujrzeli Mariusz Kempys i Maciek Chromy. Rzadko krytykuję arbitrów, ale dziś muszę przyznać, że poziom sędziowania był żenujący. Tak, czy siak, gratuluję zwycięstwa rywalom. My musimy bardzo szybko się ogarnąć, bo przed nami już w czwartek kolejny ligowy mecz.

Piotr Mieszkowski, trener Olimpu: – Spodziewaliśmy się meczu walki. Wiedzieliśmy, że Olimpia postawi nam dziś trudne warunki. Ostatnie dwa mecze u siebie kończyliśmy niefartownie. Gdzieś tam w końcówce traciliśmy koncentrację i trwoniliśmy swoje przewagi. Dziś zrealizowaliśmy swoje założenia taktyczne. Skupiliśmy się na solidnej, dobrej obronie. W ostatnich meczach gdzieś ta formacja nam się rozjechała. Teraz wróciliśmy do swojego grania i jeżeli w meczu tracimy jedynie 20, 21 bramek, to jesteśmy w stanie w tej lidze wygrać z każdym. Dziś tak właśnie było, za co dziękuję i gratuluję moim chłopakom.

 

źródło: własne