Wszyscy na Grodków! W sobotę zagramy z Olimpem.
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Wszyscy na Grodków! W sobotę zagramy z Olimpem.

2015-11-14 - MKS Olimpia - UKS Olimp GrodkówJuż w najbliższą sobotę, 14 listopada o godzinie 18:00 Olimpia Piekary Śląskie zagra w 9. kolejce I ligi grupy B piłkarzy ręcznych z Olimpem Grodków. Trener, zawodnicy i kierownictwo klubu jak zwykle liczą na gorący doping naszych kibiców.

W tym sezonie Olimpia grała u siebie czterokrotnie i jak na razie nie straciła punktu. – To prawda, kibice w naszej hali bardzo nam pomagają. My nie zamierzamy się zatrzymywać i mam nadzieję, że wspólnie znów uda nam się pokonać przeciwnika – mówi trener naszych szczypiornistów, Sławomir Szenkel.

Na dobrą atmosferę liczy także sprowadzony przed sezonem do drużyny Łukasz Płonka. – Jesteśmy pozytywnie nastawieni przed meczem. Oczywiście zapraszam wszystkich sympatyków na sobotnie spotkanie. Olimp Grodków to silny i wymagający rywal, więc liczymy, że kibice pomogą nam w zdobyciu tych dwóch jakże cennych punktów – apeluje do fanów obecnie najlepszy strzelec Olimpii, który po ośmiu spotkaniach ma na koncie już 49 bramek.

Pamiętajcie, że przychodząc na mecz, możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są nasze koszulki. Więcej informacji TUTAJ.

Olimpia po ośmiu kolejkach z dorobkiem dwunastu punktów zajmuje czwartą lokatę. Olimp Grodków ma sześć punktów mniej i jest dziewiąty.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!