Wracamy do gry! W sobotę Ostrovia
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Wracamy do gry! W sobotę Ostrovia

fot. Radosław Cięciel

fot. Radosław Cięciel

Już w najbliższą sobotę wracamy na parkiety po ponad dwutygodniowej przerwie spowodowanej rozegranym awansem spotkaniem 8. kolejki 1. ligi grupy B z ŚKPR Świdnica oraz świętem Wszystkich Świętych. Na niespełna dwustu kilometrową podróż udamy się do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie Olimpia zmierzy się z miejscową Ostrovią.

W dziewiątej serii gier na boisku spotkają się sąsiedzi z ligowej tabeli. MKS w tej chwili zajmuje piąte miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów. Ostrovia jest szósta mając na koncie jeden punkt mniej.

W ostatnim spotkaniu nasi najbliżsi przeciwnicy ulegli pechowo w Legnicy miejscowej Siódemce 27:26. Wcześniej zespół z Wielkopolski u siebie pokonał pewnie Viret Zawiercie. Olimpia w ostatnim spotkaniu natomiast przełamała się po dwóch porażkach i pokonała pewnie u siebie ŚKPR Świdnica.

W sobotę liczymy na kolejną wyjazdową zdobycz punktową naszych zawodników. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, a miejscem jego rozgrywania będzie hala sportowa przy Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim, która mieści się przy ul. Krotoszyńskiej 171.

Tradycyjnie za pośrednictwem naszej strony będziecie mogli śledzić RELACJĘ LIVE z tego wydarzenia.