Wracamy do gry! Czas na "Konie"
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Wracamy do gry! Czas na „Konie”

Po trzytygodniowej przerwie do rozgrywek ligowych wracają piłkarze ręczni występujący na pierwszoligowych parkietach. Nie inaczej będzie w Piekarach Śląskich, gdzie Olimpia MEDEX podejmie zespół KSSPR-u Końskie.

Olimpia MEDEX oraz KSSPR po sześciu ligowych kolejkach mają na koncie po dwanaście punktów. Oba zespoły mają świadomość, że aby na dłużej pozostać w czołówce muszą szukać punktów w każdym meczu. Zawodnicy z Piekar Śląskich nie próżnowali podczas kończącej się właśnie przerwy ligowej. Najpierw w grze kontrolnej pokonali wysoko drugoligową AZS AWF Glorię Katowice, a później także pewnie zdobyli Puchar Polski na szczeblu województwa śląskiego pokonując w finale Viret CMC Zawiercie.

KSSPR Końskie również rozegrał jeden mecz sparingowy. W towarzyskiej potyczce w Tarnowie konecczanie ulegli miejscowemu SPR PWSZ 38:33. W ekipie prowadzonej przez Roberta i Tomasza Napierałów szczególną uwagę należy zwrócić na lidera klasyfikacji strzelców, Przemysława Matyjasika. Mimo to, siłą ekipy z województwa świętokrzyskiego jest cała drużyna i aby zdobyć punkty, trzeba będzie zagrać naprawdę dobre zawody.

Kibice od lat śledzący losy Olimpii wiedzą doskonale, że spotkania z KSSPR-em od zawsze cechują się szczególną zaciętością. Na kolejne wielkie emocje zapraszamy już w sobotę 4 listopada. Początek meczu o 18:00.

I liga grupa B, 7. kolejka

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – KSSPR Końskie (sobota, 04.11.2017 r., godz. 18:00).