Walczymy o kolejne punkty!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Mariusz Kempys

Walczymy o kolejne punkty!

Już w ten weekend, 15 października (sobota) w swojej hali Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się w meczu 6. kolejki I ligi grupy B z drużyną SPR PWSZ Tarnów.

Rozgrywki ligowe nabierają tempa, nasz drużyna wraca do swojej hali, aby powalczyć o kolejne punkty. Dotychczas wszystkie mecze przed własną publiczność Olimpia kończyła zwycięstwem. Podobnie ma być w najbliższy eekend.

Nasz sobotni przeciwnik SPR PWSZ Tarnów w ostatnich spotkaniach prezentuje bardzo dobrą dyspozycję. W poprzedniej kolejce na własnym boisku pokonał Siódemkę Miedź Legnica. Do Piekar Śląskich podopieczni trenera Marcina Ogarka, który kilka dni temu zastąpił Ryszarda Skutnika, przyjadą podbudowani tą wygraną i na pewno są żądni kolejnych ligowych punktów. Drużyna z Tarnowa podobnie jak Olimpia ma na swoim koncie jak dotąd dwie porażki.

Po nieudanym występie w Chrzanowie, czas wrócić na zwycięską ścieżkę. Zachęcamy wszystkich do wspierania naszej drużyny!

Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 w hali piekarskiego MOSiR-u przy ul. Ziętka 60. Serdecznie zapraszamy.

6. kolejka I ligi grupy B piłkarzy ręcznych
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – SPR PWSZ Tarnów (Sobota, 15.10.2016 r., godz. 18:00)

 

Autor: Marta Książek