W weekend kibicujemy młodym!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Juniorzy MKS Olimpia Piekary Śląskie

W weekend kibicujemy młodym!

Juniorzy MKS Olimpia Piekary Śląskie

Młodzi szczypiorniści Olimpii MEDEX Piekary Śląskie już w najbliższy weekend powalczą o wejście do wielkiej czwórki najlepszych drużyn Polsce. Juniorski półfinał, w którym zagrają podopieczni trenera Mariusza Gracki odbędzie się w Kwidzynie.

Przeciwnikami młodych piekarskich szczypiornistów będą gospodarze MTS Kwidzyn, a także Vive Kielce oraz Nielba Wągrowiec. – Jesteśmy świetnie przygotowani, jedziemy walczyć o Final Four – zapewnia na łamach piekarskiego dodatku do Dziennika Zachodniego trener Gracka.

Awans do najlepszej ósemki w Polsce to historyczne osiągnięcie handballu w naszym mieście. – Nasz ostatni sukces jest niepodważalny. Takiego osiągnięcia w 55-letniej historii piłki ręcznej w Piekarach Śląskich jeszcze nie było. Gdyby utrzymano stare zasady, już teraz zameldowalibyśmy się w finale, w którym do niedawna występowało właśnie osiem drużyn – zaznacza szkoleniowiec.

Olimpia rozpocznie zmagania w piątkowy wieczór, kiedy podejmie gospodarzy z Kwidzyna. Drugiego dnia przeciwnikiem naszej drużyny będzie Vive Kielce. Turniej zakończymy niedzielnym spotkaniem z Nielbą Wągrowiec. Mecze rozgrywane będą w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjny, ul. Wiejska 1A w Kwidzynie.

Terminarz spotkań 1/2 finału mistrzostw Polski juniorów w Kwidzynie:

Piątek– 04.03.2016r.

godz. 15.30           KS VIVE Kielce – MKS NIELBA Wągrowiec

godz. 18.45           MTS Kwidzyn – OLIMPIA Piekary Śląskie

Sobota – 05.03.2016r.

godz. 10.00       OLIMPIA Piekary Śląskie – KS VIVE Kielce

godz. 12.00        MTS Kwidzyn – MKS NIELBA Wągrowiec

Niedziela– 06.03.2016r.

godz. 09.30    MKS NIELBA Wągrowiec – OLIMPIA Piekary Śląskie

godz. 11.30     MTS Kwidzyn – KS VIVE Kielce