W środę mecz z Chrzanowem
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Mariusz Kempys

W środę mecz z Chrzanowem

Mariusz KempysJuż w środę 13 kwietnia MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się na wyjeździe z MTS-em Chrzanów. Będzie to zaległe spotkanie 20. kolejki I ligi grupy B.

Dla chrzanowian mecz będzie ważny o tyle, że zdobyte punkty niemal zapewnią drużynie z małopolski utrzymanie w lidze. W sobotę zespół rzutem na taśmę pokonał we własnej hali KSSPR Końskie i jest od krok od zapewnienia sobie pierwszoligowego bytu w przyszłym sezonie.

Dla piekarskiej Olimpii ten tydzień będzie sporym wyzwaniem okraszonym dwoma meczami wyjazdowymi. W środę zespół Sławomira Szenkela podejmie właśnie wspomniany Chrzanów. Jeszcze ciekawiej może być w sobotę, kiedy Olimpia MEDEX pojedzie do Grodkowa, by zabrać punkty będącemu obecnie na pozycji barażowej Olimpowi. Piekarski team po słabym meczu w Przemyślu, dziesięć dni temu gładko rozprawił się z Viretem i to właśnie dwa najbliższe mecze pokażą w jakiej naprawdę formie jest MKS. Spotkania te mogą być również decydujące o ostatecznej pozycji drużyny na koniec sezonu, która coraz pewniej czuje się w czołówce i zdecydowanie celuje w pierwszoligowe podium.

– Wiemy, że jesteśmy dobrze przygotowani do tych dwóch spotkań i musimy to potwierdzić na parkiecie. Zdecydowanie mierzymy w cztery punkty i mogę zapewnić, że damy z siebie wszystko, by ten cel osiągnąć – zapowiada szkoleniowiec Olimpii, Sławomir Szenkel.

Spotkanie z MTS Chrzanów rozpocznie się w środę 13 kwietnia o godzinie 18:30. Wynik tego meczu będzie można śledzić na żywo TUTAJ.