W sobotę mecz z beniaminkiem
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Michał Rosół

W sobotę mecz z beniaminkiem

Michał RosółW meczu 17. kolejki I ligi grupy B Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się na wyjeździe z MOSiR-em Bochnia. Beniaminek jak dotąd nie zdobył żadnego punktu i zamyka tabelę. Olimpia po świetnym spotkaniu wygrała z Moto-Jelczem Oława i wróciła na pozycję wicelidera.

MKS w nowym roku nie zwalnia tempa. W środę rozprawił się z beniamminkiem z Oławy i udowodnił, że porażka w Legnicy była wynikiem słabszej dyspozycji dnia. W sobotę drużyna z Piekar Śląskich zmierzy się z innym beniaminkiem ligi, który w szesnastu dotychczasowych spotkaniach nie potrafił zapunktować. Gospodarze sobotniej potyczki potrafią jednak zaskoczyć rywali, szczególnie przed własną publicznością. – Oczywiście, że jedziemy do Bochni po dwa punkty, ale musimy je sobie wywalczyć na parkiecie. W ostatnim meczu zagraliśmy świetnie, szczególnie w defensywie. Chcemy podtrzymać passę i utrzymać wysokie miejsce w tabeli – przekonuje Sławomir Szenkel, trener Olimpii MEDEX.

Sytuacja drużyny z małopolski w tabeli jest bardzo trudna, ale z pewnością zawodnicy MOSiR-u nie rezygnują z walki o ligowe punkty. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden. Teraz czas na piekarskich szczypiornistów, którzy mają okazję potwierdzić to na parkiecie. Początek spotkania o godzinie 18:00 w sobotę. Mecz odbędzie się w hali przy ulicy Poniatowskiego 32.