Trenerzy po meczu Ostrovia – Olimpia
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Sławomir Szenkel

Trenerzy po meczu Ostrovia – Olimpia

W spotkaniu 11. kolejki I ligi grupy B po zaciętym boju Olimpia MEDEX Piekary Śląskie pokonała w Ostrowie Wielkopolskim miejscową Ostrovię. Po spotkaniu grę swoich zespołów oceniali trenerzy obu ekip: Sławomir Szenkel i Krzysztof Przybylski.

Sławomir Szenkel, trener Olimpii: – To na pewno nie był łatwy mecz. Od początku mówiłem swoim zawodnikom, że mają się nastawić na twardą walkę do końca. Rzeczywiście Ostrovii przydarzyły się cztery porażki z rzędu, ale z silnymi przeciwnikami, a poza tym były to przegrane nieznaczne. Mecz był równy, to było widać od początku, że o zwycięstwie zadecydują detale. W drugiej połowie żadna z drużyn nie odskoczyła na więcej niż dwie bramki, to obrazuje grę w dzisiejszym spotkaniu.

Krzysztof Przybylski, trener Ostrovii – Serce zostało na parkiecie i była walka, ale zrobiliśmy zbyt dużo błędów. Szczególnie w pierwszej połowie oddaliśmy piłki na kontry dla przeciwników. Dwa to niewykorzystane sytuacje i ze skrzydeł, i z koła. Gdybyśmy połowę z tych okazji wykorzystali to mogliśmy wygrać spokojnie czterema bramkami. Zrobiliśmy szesnaście błędów technicznych, a z takimi statystykami trudno wygrać jakikolwiek mecz.