Trenerzy po meczu Gwardia Opole - MKS Olimpia
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Rafał Kuptel

Trenerzy po meczu Gwardia Opole – MKS Olimpia

Rafał Kuptel

fot. gwardiaopole.pl

W meczu 19. kolejki I ligi grupy B MKS Olimpia Piekary Śląskie uległ na wyjeździe Gwardii Opole 42:30. Po spotkaniu komentarza udzielili trenerzy obu ekip: Rafał Kuptel i Sławomir Szenkel.

Rafał Kuptel, trener Gwardii: – W ataku zagraliśmy bardzo dobry mecz i choć przed nami jeszcze sporo pracy to trudno dziś nie pochwalić chłopaków. Bardzo dziękuje kibicom za wspaniałą atmosferę jaką stworzyli dziś na hali. Doping dodał nam dużo pozytywnej energii. Przy takim wsparciu publiczności gra się nam dużo łatwiej i bardzo się cieszę, że kibice razem z nami walczą o awans do Superligi. Ze swojej strony postaramy się odwdzięczyć ładną i przede wszystkim skuteczną grą.

Sławomir Szenkel, trener MKS Olimpia: – Wiedzieliśmy, że jedziemy do zespołu, który jeszcze punktów nie stracił. Może weszliśmy w mecz troszkę zbyt bojaźliwie w ataku, słabiej w obronie i niestety Gwardia szybko odskoczyła na bezpieczną przewagę. W drugiej połowie zarówno ja, jak i Rafał Kuptel dokonaliśmy kilku zmian w składzie. Nasza gra wyglądała trochę lepiej. Zdecydowanie straciliśmy za dużo bramek, jednak samej gry się nie wstydzimy, bo to na pewno nie był najgorszy mecz w naszym wykonaniu.