Trenerski dwugłos po meczu MTS Chrzanów - MKS Olimpia
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Trenerski dwugłos po meczu MTS Chrzanów – MKS Olimpia

SONY DSCW dzisiejszym spotkaniu 3. kolejki I ligi, nasz zespół pewnie pokonał na wyjeździe MTS Chrzanów. Po meczu o kilka słów komentarza poprosiliśmy trenerów obu drużyn: Leszka Wójcika i Sławomira Szenkela.

Leszek Wójcik, trener MTS-u Chrzanów:  – Cóż, graliśmy z bardzo dobrym zespołem. Na pewno nie byliśmy faworytami tego spotkania, jak zresztą w większości meczów w tym sezonie I ligi. Podjęliśmy walkę, na początku nam się to udawało. Mieliśmy jednak bardzo okrojony skład, pięciu chłopaków wypadło z powodu choroby. Z tego powodu w pewnym momencie posypała się obrona, którą wygraliśmy mecz przed tygodniem. W meczu z taką drużyną jak Olimpia wszystkie formacje muszą pracować i ze sobą współgrać, dziś oprócz absencji niektórzy zawodnicy byli bez dnia. Z taką dyspozycją nie mieliśmy prawa dziś wygrać.

Sławomir Szenkel, trener MKS-u Olimpia: – Uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Wszyscy zawodnicy mieli szansę zaprezentować się w dzisiejszym spotkaniu. Kluczem do sukcesu była defensywa, w pewnym momencie zawodnicy z Chrzanowa nie potrafili się przedrzeć pod naszą bramkę, poszło kilka kontr. Dodatkowo zdecydowanie lepiej było dziś z naszą skutecznością, lepiej niż w Legnicy, więc można powiedzieć, że wyciągnęliśmy wnioski z ubiegłotygodniowej porażki. Przed nami wreszcie debiut przed własną publicznością, liczę na dobry, fajny mecz i oczywiście dwa punkty w przyszłym tygodniu.