Świetny mecz juniorów na inaugurację 1/8 finału MP

DSC03034

W swoim pierwszym spotkaniu odbywającego się w Legnicy turnieju 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów, nasz zespół pewnie pokonał KSSPR Końskie 32:25.

Od początku spotkania osiągnęliśmy sporą przewagę nad przeciwnikami. Znakomicie w bramce spisywał się Kamil Kowalczyk, a skutecznie w ataku poczynali sobie Patryk Miłek i Łukasz Gogola. W 20. minucie Olimpia prowadziła 12:5 i całkowicie kontrolowała spotkanie. Do przerwy  drużyna z Piekar prowadziła już 16:8.

Początek drugiej połowy to dwie bramki Patryka Miłka i spokojna oraz skuteczna gra naszego zespołu.Końcówka spotkania przyniosła lekkie rozluźnienie MKS-u, które pozwoliło zespołowi z Końskich ze stanu 30:21 doprowadzić w 56. minucie do wyniku 30-25. Dwa ostatnie trafienia w tym meczu to jednak bramki autorstwa naszych zawodników i tym samym w pierwszym spotkaniu pokonaliśmy KSSPR Końskie siedmioma golami.

W dniu jutrzejszym o godzinie 16 zmierzymy się z zespołem ZEW Świebodzin. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania.

MKS Olimpia Piekary Śląskie 32:25(16:8) KSSPR Końskie

Kowalczyk – Kapica, Miłek 9, Gogola 9, Jaksik 2, Cieślik 4, Czapla 2, Smolin, Kucharczyk 0, Kozieł 4, Janik , Żakowski 2, Danysz, Kotalczyk, Ludyga, Lubos