Sparing w Piotrkowie w środę
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Sparing w Piotrkowie w środę

Olimpia - Piotrkowianin

Sparing w Piotrkowie w środę

W najbliższą środę 23 sierpnia o godzinie 18:30 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie zmierzy się w kolejnym meczu sparingowym z występującym w rozgrywkach PGNiG Superligi Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Jeszcze dwa sezony temu Piotrkowianin był ligowym rywalem piekarzan. Drużyna z województwa łódzkiego była wtedy murowanym kandydatem do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Piotrkowianin nie zawiódł swoich sympatyków i od poprzedniego sezonu może mierzyć się z najlepszymi w kraju. W obecnym okresie przygotowawczym drużyna prowadzona przez Dmytro Zinchuka mierzyła się już m.in. z ukraińskim ZTR Zaporoże, Azotami Puławy, a w ostatni weekend świetnie spisała się w towarzyskim turnieju na tle m.in. NMC Górnika Zabrze i SPR Gwardii Opole.

Dla Olimpii środowy sparing będzie trzecim spotkaniem w trakcie okresu przygotowawczego. Jak dotąd podopieczni trenera Sławomira Szenkela pokonali u siebie KPR Ostrovię i ulegli w Tułowicach SPR Gwardii Opole. Środowy mecz rozpocznie się o godzinie 18:30 w Hali „RELAX” w Piotrkowie Trybunalskim przy al. 3-go Maja 6b.