Rozpoczynamy finał mistrzostw Polski juniorów!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Rozpoczynamy finał mistrzostw Polski juniorów!

nsmailZbliża się wielkie święto szczypiorniaka. Final Four Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej odbędzie się w Piekarach Śląskich. Na Śląsk przyjadą najlepsze młodzieżowe drużyny z naszego kraju a gospodarzem rywalizacji będzie MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie. Olimpia w półfinale zagra z Orlen Wisłą Płock. Drugą parę półfinałową tworzą Vive Tauron Kielce i MOS Wrocław. Mistrzostwa odbędą się w dniach 18.03. – 19.03. w hali przy ulicy Ziętka.

Darmowe wejściówki dla kibiców rozeszły się w niespełna pół godziny co oznacza, że na meczach gospodarzy będzie komplet widzów. Osoby, które nie zdobyły biletów Final Four będą mogły zobaczyć na żywo w internecie za pośrednictwem portalu www.imprezylive.pl. Mecze Olimpii będą również pokazywane w kinie „Zacisze”, w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich, przy ul. Bytomskiej 73.

INFORMACJA DLA KIBICÓW: Po pierwszym spotkaniu półfinałowym pomiędzy drużyną Vive Tauron Kielce, a MOS MKS Wrocław, prosimy wszystkich kibiców o opuszczenie hali przy ul. Ziętka w celu przygotowania obiektu do przeprowadzenia drugiego piątkowego spotkania.

Piątek, 18 marca

16:00 KS Vive Tauron Kielce – MKS MOS Wrocław

18:30 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – Orlen Wisła Płock

Sobota, 19 marca

15:00 Mecz o 3. miejsce

17:30 FINAŁ