Razem pokonamy Chrzanów! Zapraszamy na sobotę!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Razem pokonamy Chrzanów! Zapraszamy na sobotę!

2015-10-24 - MKS Olimpia - MTS Chrzanow

Już w najbliższą sobotę 24 października Olimpia Piekary Śląskie podejmie we własnej hali MTS Chrzanów. Spotkanie odbędzie się w ramach 7. kolejki I ligi grupy B piłkarzy ręcznych.

MTS Chrzanów to drużyna, która zajmuje jedenaste miejsce w tabeli i ma na koncie tylko trzy punkty. Nie wolno jednak w żadnym wypadku stawiać gości sobotniego meczu na straconej pozycji. Zawodnicy z Małopolski przed tygodniem zdołali zremisować z rewelacyjnym beniaminkiem – Moto-Jelczem Oława, a jeszcze wcześniej tylko minimalnie ulegli Siódemce Miedź Legnica.

O lekceważeniu rywala nie ma oczywiście mowy także w obozie Olimpii, o czym przekonuje trener. – W sobotę czeka nas trudne zadanie, bo zespół z Chrzanowa ostatnio prezentował się bardzo dobrze. Mam jednak nadzieję, że zawodnicy zaprezentują się korzystnie i dwa punkty zostaną w Piekarach. Po tej minimalnej porażce w Końskich chcemy się zrehabilitować. Liczymy oczywiście na wsparcie naszych wspaniałych kibiców – mówi Sławomir Szenkel, szkoleniowiec piekarskich szczypiornistów.

Olimpia z ośmioma punktami na koncie zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli I ligi. Czas na piąte zwycięstwo w sezonie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszej drużyny w hali piekarskiego MOSiR-u. Początek meczu w najbliższą sobotę, 24 października o godzinie 18:00.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU