Przegrana z gospodarzami na początek ćwierćfinałów
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Przegrana z gospodarzami na początek ćwierćfinałów

DSC03185W swoim pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowego turnieju Mistrzostw Polski Juniorów Nasz zespół przegrywa z aktualnym Mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej zespołem MTS Kwidzyn 22-31.

Końcowy wynik spotkania nie do końca odzwierciedla jego przebieg. Poczatek meczu to nerwowa gra obu zespołów, w Naszym zespole znakomicie w bramce spisywał się Kamil Kowalczyk a skutecznym egzekutorem pod bramką przeciwnika był Łukasz Gogola. W końcówce tej części gry zespół z Kwidzyna wyprowadzil kilka skutecznych kontr i prowadził do przerwy 16-10.
Początek drugiej polowy to wyraźne przebudzenie Naszego zespołu, w 45 min doprowadzamy do wyniku 22-19, jednak ponownie kilka razy nie potrafimy wykorzystać dogodnych sytuacji do zdobycia bramki co skrzętnie wykorzystują gospodarze i ponownie osiągają bezpieczną przewagę kontrolując już przebieg meczu do końca.
Ostatecznie przegrywamy spotkanie 22-31, jednak Nasi zawodnicy udowodnili tym meczem, że drzemię w Nich duży potencjał i mamy nadzieję, ze już w sobotnim spotkaniu z MKS Brodnicą odniesiemy pierwsze zwycięstwo w tym turnieju.
Skład MKS Olimpia: Kamil Kowalczyk, Darek Kapica – Łukasz Gogola 7, Patryk Miłek 3, Mikołaj Żakowski 4, Łukasz Kucharczyk 3, Kamil Kozieł 2, Mateusz Cieślik 3, Mateusz Czapla, Patryk Smolin, Bartek Jaksik, Szymon Janik, Adrian Danysz, Szymon Kotalczyk, Dawid Ludyga, Bartek Lubos