Przegrana na koniec turnieju

DSC03111W swoim ostatnim spotkaniu turnieju 1/8 finałów Mistrzostw Polski nasz zespół przegrał z Siódemką Miedź Legnicą 15-31.

Od początku spotkania zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy z Legnicy, w barwach których znakomicie w bramce spisywał się Adrian Stachurski. Do przerwy Olimpia przegrywała 8-15. Poczatek drugiej polowy to fatalna skuteczność MKS-u , w przeciągu pierwszych 15 minut drugiej połowy nasz zespół zdobył tylko 2 bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Siódemki Miedź Legnica 31-15.

Mimo porażki Olimpia zapewniła sobie awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się już od 13 do 15 lutego prawdopodobnie w Kwidzynie.

Skład Olimpii: Kamil Kowalczyk, Darek Kapica – Szymon Kotalczyk 2, Szymon Janik, Adrian Danysz, Bartek Jaksik, Mateusz Cieslik, Bartosz Lubos, Dawid Ludyga 1, Łukasz Gogola 3, Patryk Smolin, Łukasz Kucharczyk 2, Patryk Miłek 2, Kamil Kozieł 1, Mikołaj Żakowski 4.