Przedsiębiorcy SAG z Olimpią!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Przedsiębiorcy SAG z Olimpią!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z siedmioma firmami mieszczącymi się w Strefie Aktywności Gospodarczej w Piekarach Śląskich, przy ulicy Podmiejskiej. W ramach podpisanych umów, logotypy partnerów pojawią się na naszej stronie internetowej, a niebawem w hali przy ulicy Ziętka 60 zawiśnie baner promujący poszczególne podmioty. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące wszystkich siedmiu firm.

CORA LIGHTING FACTORY

To samodzielna i prężnie rozwijająca się fabryka oświetlenia. W ramach swojej działalności zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości profesjonalnych systemów oświetleniowych oraz projektowaniem i doradztwem w celu trwałego zadowolenia klienta.
Oferta firmy CORA bazuje na wieloletnim doświadczeniu, jednocześnie proponując optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dane kontaktowe:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska 7
tel. 32­ 388 80 00
e-mail:cora@cora.pl
Strona internetowa: http://cora.pl

LACK SERVICE

Firma jest renomowanym i liczącym się dystrybutorem Du Pont’a, oraz niepodważalnym liderem w dziedzinie materiałów pomocniczych i produktów lakierniczych.
Jest obecna w wielu autoryzowanych stacjach obsługi takich jak Fiat, Daewoo, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes, co odzwierciedla zaangażowanie firmy w branży.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, firma stworzyła niezrównany serwis oraz pakiet produktów spełniających wysokie wymogi jakościowe.

Dane kontaktowe
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska 9,
tel.(32) 381-09-00
e-mail: lackservice@lackservice.pl
Strona internetowa: www.lack-service.pl

KBH AKORD

Firma ta jest polską spółką handlową z siedzibą w Krakowie. Działa na rynku od początku lat 90-tych, prowadząc SKŁADY WYROBÓW Z METALI. Zajmuje się dystrybucją wyrobów z aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu i innych metali kolorowych, a także ze stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej. Sprzedaż odbywa się poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w Krakowie, Poznaniu, Piekarach Śląskich i Rzeszowie, a także przez składy detaliczne w Tarnowie i Łodzi. Wszystkie składy wyposażone są w maszyny i urządzenia do wstępnej obróbki metali.

Dane kontaktowe:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska 27
tel. +48 32 384 35 30
e-mail: piekary@kbhakord.pl
Strona internetowa: http://kbhakord.pl

JOAN ELECTRONIC

Firma Joan Elektronic Sp. z o.o. powstała w 1995 roku, skupiając się początkowo na produkcji stateczników elektronicznych do lamp oświetlenia awaryjnego
i ewakuacyjnego. Firma przeznacza swoje produkty na eksport, na wymagający rynek niemiecki. W 1998 roku został utworzony dział produkcji mechanicznej, gdzie materiałem wyjściowym jest głównie aluminium oraz wszelkiego rodzaju materiały stalowe.
Wieloletnia praktyka pozwoliła firmie wypracować solidne wzorce jakościowe zarówno
w produkcji elektronicznej jak i mechanicznej, dlatego też oferuje usługi w zakresie zdobytych doświadczeń, z wykorzystaniem swoich mocy technologicznych.

Dane kontaktowe:

41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska 45
tel.+48 32 506 59 80
e-mail: biuro@joanelektronic.pl
d.kowal@joanelektronic.pl
Strona internetowa: http://www.wykrawanie.serwertg.pl/

KSK SALON MEBLOWY

KSK spółka cywilna istnieje na rynku od 2004 roku. Posiada bogatą ofertę mebli oraz artykułów dekoracyjnych, które można znaleźć na ekspozycji w Salonie Meblowym KSK przy ulicy Podmiejskiej 41 w Piekarach Śląskich. Firma prowadzi również sklep internetowy pod adresem www.ksk-meble.pl.

Dane kontaktowe:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska 41
tel. (32) 381-12-55
kom. 694-143-161
606-752-305
e-mail: sprzedaz@kskmeble.pl
Strona internetowa: http://www.kskmeble.pl
Adres sklepu internetowego: www.ksk-meble.pl

DIAGNOTRANS.PL

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DIAGNOTRANS powstała w 2010 r, mieści się
w nowoczesnym pod względem architektury, jak i wyposażenia obiekcie. Nowoczesny sprzęt oraz wysokiej klasy specjaliści są gwarancją profesjonalnej diagnostyki pojazdu. Przyrządy i urządzenia do przeprowadzania badań technicznych pojazdów posiadają aktualne certyfikaty oraz poddawane są okresowym przeglądom.
Ze względu na wysoką jakość oferowanych usług klientami firmy są instytucje
i przedsiębiorstwa. Firma współpracuje także z wieloma renomowanymi firmami z całej Polski.

Dane kontaktowe:
41- 940 Piekary Śląskie
ul. Podmiejska 49
tel: 728 715 391
Strona internetowa: http://www.diagnotrans.pl

NZOZ ALOE MED

Misją NZOZ Aloe-Med jest pomoc wszystkim Pacjentom, w każdym wieku, w podtrzymaniu i przywróceniu dobrej kondycji zdrowotnej poprzez świadczenie najwyższej jakości metod rozpoznawania, leczenia, oraz profesjonalne działania profilaktyczne.
Podstawowym celem przychodni jest zapewnienie Pacjentom kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie w możliwie najszybszym czasie.
Przychodnia posiada specjalistyczny wysokiej klasy sprzęt do wykonywania wszystkich niezbędnych badań lekarskich oraz doświadczony i odpowiednio przeszkolony personel medyczny.
Każdy Pacjent może liczyć na szybką, sprawną i życzliwą obsługę. Przychodnia współpracuje z PZU Zdrowie, TU Zdrowie, Medica Polska.

Dane kontaktowe:
41-940 Piekary Śląskie
ul. Wyzwolenia 2
tel. 32 6307750, 666067246
e-mail: poradnia@aloemed.pl
Strona internetowa: http://aloemed.pl

Leave a Reply