Prezentacja zespołu podczas "Pikniku rodzinnego"
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Prezentacja zespołu podczas "Pikniku rodzinnego"

Prezentacja zespołu podczas „Pikniku rodzinnego”

Już 2 września podczas imprezy pn. „Piknik rodzinny – sport wzbogaca, nałóg zatraca”, która odbędzie się na terenie przy Kopcu Wyzwolenia w Piekarach Śląskich, dojdzie do oficjalnej prezentacji naszego zespołu przed startem pierwszoligowych rozgrywek sezonu 2017/2018.

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Wśród atrakcji znajdą się m.in. pokazy koni i psów policyjnych, prezentacja sprzętu, którym na co dzień dysponuje służba więzienna, straż pożarna oraz piekarski oddział WOPR-u. Poza tym warsztaty latawcowe ze stowarzyszeniem „KUKLOK” czy pokaz tańca grupy KAHANI DANCE GROUP. Piknik to oczywiście również podsumowanie cotygodniowych spotkań z ZUMBĄ i prowadzącym ją Paco.

Zwieńczeniem imprezy będą koncerty Edyty Bąk, zespołu Dance of Glass i zespołu Dekolt oraz pokaz tańca z ogniem. Prezentacja zespołu Olimpii MEDEX Piekary Śląskie została zaplanowana na godzinę 19:30.

Organizatorami imprezy są Komenda Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęłą Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich.