Piotr Będzikowski po meczu z Olimpią: Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Piotr Będzikowski

Piotr Będzikowski po meczu z Olimpią: Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania

Piotr Będzikowski

fot. siodemka.legnica.pl

W meczu 15. kolejki I ligi grupy B MKS Olimpia Piekary Śląskie nie zdołał wywalczyć punktów. Olimpia przegrała wyraźnie z Siódemką Miedź Legnica 24:30. Trener naszego ostatniego rywala, Piotr Będzikowski, nie uważa jednak, że zwycięstwo jego drużynie  przyszło łatwo.

– W niektórych momentach wynik spotkania był dla nas zagrożony. Tak naprawdę te sześć bramek różnicy, moim zdaniem nie odzwierciedla przebiegu spotkania – uważa Będzikowski. – Ktoś, kto meczu nie widział, mógłby wywnioskować, że mecz w Piekarach był dla nas miły, łatwy, przyjemny, a co najważniejsze spokojny. Wcale nie. Ciągle graliśmy na jedną, dwie bramki przewagi. Wszystko mogło więc się wydarzyć – stwierdził szkoleniowiec.

Trener Siódemki podkreśla tym samym, że jego zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie, wyróżnia także swojego bramkarza. – Cieszymy się bardzo z wygranej. Spodziewaliśmy się ciężkiej przeprawy, Olimpia postawiła nam trudne warunki. My zagraliśmy jednak mądrze, poprawnie, bardzo konsekwentnie, świetnie w bramce spisywał się Łukasz Mazur. To było kluczowe dla naszego dzisiejszego zwycięstwa – zakończył Będzikowski.

W następnej kolejce Siódemka zmierzy się u siebie z SPR Tarnów, my podejmiemy w hali MOSiR-u MTS Chrzanów.