Partnerzy Olimpii wyróżnieni!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Partnerzy Olimpii wyróżnieni!

Partnerzy OlimpiiW Ośrodku Kultury Andaluzja odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie dla przedsiębiorców „Oni z sukcesem skorzystali z Funduszu Pracy”. Gala odbyła się pod hasłem „Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć”. Plebiscyt dla przedsiębiorców został zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich we współpracy z Urzędem Miasta. Na gali gościła prezydent Piekar Sława Umińska-Duraj, wiceprezydent Krzysztof Turzański oraz Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek.

Z wielką przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych znalazło się dwóch partnerów Olimpii. Specjalne wyróżnienie Prezydenta Miasta Piekary Śląskie otrzymał pan Wojciech Woźniak, właściciel Firmy Handlowo-Usługowej MEDEX, która uzyskała miano . Zauważona została jego działalność społeczna przyczyniająca się do upowszechniania kultury fizycznej, działań na rzecz sportu dzieci i młodzieży oraz działań na rzecz szkół w Piekarach Śląskich. Wyróżnienie przyznano również za tworzenie miejsc pracy i zatrudnianie mieszkańców Piekar Śląskich.

Drugą specjalną nagrodę otrzymał natomiast pan Piotr Rogowski, Prezes Zarządu Spółki z o.o. DIWA, za działalność charytatywną na rzecz Domu Dziecka w Piekarach Śląskich i wspieranie organizacji pozarządowych, a także tworzenie miejsc pracy i zatrudnianie mieszkańców Piekar Śląskich.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

źródło: www.piekary.pl