Odczarować Przemyśl
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Odczarować Przemyśl

Arkadiusz Kowalski

Odczarować Przemyśl

W spotkaniu 25. kolejki I ligi grupy B Olimpia MEDEX Piekary Śląskie podejmie na wyjeździe SRS Czuwaj Przemyśl. Spotkanie będzie jednym z kluczowych w kontekście ostatecznych rozstrzygnięć na zapleczu PGNiG Superligi.

Olimpia MEDEX wraca na pierwszoligowe parkiety po trzygodniowej przerwie. W poprzednim meczu zawodnicy prowadzeni przez trenera Sławomira Szenkela niestety ulegli na wyjeździe ASPR-owi Zawadzkie i stracili pozycję lidera I ligi na rzecz MKS-u Kalisz. Przed piekarzanami kolejne trudne zadanie. Czuwaj Przemyśl ma tylko punkt straty do Olimpii, a na włąsnym terenie w tym sezonie przegrał tylko raz – w październiku właśnie z…drużyną z Zawadzkiego.

Przed spotkaniem w Przemyślu w drużynie z Piekar Śląskich panuje dobra atmosfera, a ekipa prowadzona przez Sławomira Szenkela jedzie pod ukraińską granicę z nastawieniem walki o komplet punktów. – Niestety skomplikowaliśmy sobie sytuację w tabeli ostatnim meczem w Zawadzkiem. Jedziemy do Przemyśla, by w końcu tam wygrać. Dawno nie przywieźliśmy stamtąd punktów, więc trzeba to zmienić. Myślę, że dla kibiców będzie to bardzo ciekawe spotkanie – mówi przed meczem szkoleniowiec Olimpii MEDEX.

Spotkanie w Przemyślu odbędzie się w najbliższą sobotę 13 maja o godzinie 18:00. Dla Olimpii stawką meczu jest zapewnienie sobie co najmniej drugiego miejsca na zakończenie rozgrywek ligowych.