Obronić twierdzę!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Obronić twierdzę!

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

Obronić twierdzę!

W spotkaniu 16. kolejki I ligi grupy B Olimpia MEDEX Piekary Śląskie podejmie we własnej hali AZS AWF Białą Podlaską.

Olimpia rozpoczęła rundę rewanżową ze zmiennym szczęściem. W pierwszym spotkaniu w Gaci piekarska drużyna nie miała większych problemów z pokonaniem Moto-Jelcza Oławy. Niestety tak dobrze nie było już trzy dni później w Końskich. Mimo dobrej pierwszej połowy Olimpii, ta zakończyła się wynikiem remisowym, a błędy popełnione w drugiej odsłonie nie pozwoliły wywieźć punktów z trudnego koneckiego terenu.

AZS AWF Biała Podlaska rozegrała jak dotąd jeden mecz w nowym 2017 roku. Beniaminek rozgrywek pokonał u siebie Siódemkę Miedź Legnica. Mimo tego, że obie drużyny dzieli przepaść w ligowej tabeli, z pewnością piekarzanom nie będzie łatwo pokonać rywali. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie Olimpia przegrała tylko dwa spotkania, w tym jedno właśnie w Białej Podlaskiej.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali piekarskiego MOSiR-u przy ul. Ziętka 60.  Poprowadzą je panowie Krzysztof Jac i Marcin Wrona reprezentujący Małopolski Związek Piłki Ręcznej.

Przypominamy, że bilety na to spotkanie można nabyć w czwartek i piątek w biurze klubowym oraz w sobotę przed meczem w kasach biletowych. O przedsprzedaży pisaliśmy TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy.