Na zakończenie rundy zagramy w Końskich
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Tomasz Kurzawa

Na zakończenie rundy zagramy w Końskich

Tomasz Kurzawa

fot. Radosław Cięciel

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia w tej rundzie, 13. kolejka I ligi grupy B piłkarzy ręcznych. MKS Olimpia Piekary Śląskie wybierze się na trudny teren wicelidera z Końskich.

KSSPR Końskie to zdecydowanie najsilniejsza obecnie obok Gwardii Opole ekipa w lidze. Oprócz trzybramkowej porażki z liderem z Opolszczyzny, nasz najbliższy przeciwnik zaliczył w rozgrywkach tyko jedną wpadkę – w 8. kolejce uległ na wyjeździe „Akademikom” z Zielonej Góry.

Drużyna Olimpii dotychczas świetnie radzi sobie u siebie, jednak na obcym terenie nie wygrała od 27 września, kiedy to w Chrzanowie okazała się lepsza od miejscowego MTS-u. – Przed nami ostatni mecz rundy w Końskich. Oni są wiceliderem, na pewno jednak nie stoimy na przegranej pozycji. W poprzednim sezonie raz wygrywaliśmy, a raz przegrywaliśmy jedną bramką. Z pewnością więc czeka nas bardzo wyrównany i ciekawy mecz. Fajnie byłoby przerwać tę feralną wyjazdową serię – mówił po ostatnim ligowym meczu Sławomir Szenkel, trener piekarzan.

Spotkanie rozegrane zostanie w hali sportowej w Końskich, która mieści się przy ul. Stoińskiego 3. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Z jego przebiegu zostanie przeprowadzona RELACJA LIVE.

Będzie to ostatni mecz Olimpii w 2014 roku. Następna kolejka zostanie rozegrana pod koniec stycznia 2015 r.