MEDEX
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

MEDEX

Firma Handlowo-Usługowa Medex to przedsiębiorstwo prężnie działające na polskim rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, będące autoryzowanym sprzedawcą wiodących producentów węgla w kraju, jak Kompanii Węglowej S.A., Południowego Koncernu Węglowego S.A., Kopalni Eko Plus Sp.z o.o., PG Silesia, jak również dealerem KWK „Kazimierz – Juliusz” Sp. z o.o. oraz przez jedną ze spółek Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Ponadto od wielu lat współpracuje z ZWW Julian Grupa Kapitałowa Węglokoks S.A.

Grupa Medex od zawsze była budowana na fundamentalnych wartościach, takich jak lojalność i szacunek wobec Klienta, gwarantując produkty i usługi najwyższej jakości. Podstawową działalnością jest handel paliwami stałymi, a także świadczenie usług transportowych i sprzętem budowalnym. Pełne zaspokojenie potrzeb klienta jest możliwe dzięki bogatemu zapleczu maszynowemu, w którego skład wchodzi ponad 20 zestawów samochodowych z naczepami samowyładowczymi, kilka samochodów o małej ładowności, 7  ładowarek kołowych   Liebherr i Hitachi, koparka gąsienicowa Hitachi o masie 35 ton, koparki przeładunkowe marki Terex, koparko-ładowarki JCB, przesiewacze mobilne Metso Minerals i Sandvic. Firma posiada rownież kilkanaście punktów sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski, a także wygodny i innowacyjny sklep internetowy, gdzie można zamówić węgiel z dostawą do domu.

Dalekowzroczność, kreatywność, współpraca i szeroka wiedza w zakresie handlu opałem pozwala członkom grupy Medex na intensywny rozwój przedsiębiorstwa i stawanie na wysokości zadania. Ponieważ podejście Klientów do produktów stale ewoluuje firma Medex nie pozostaje bierna w świecie ciągłych przemian na dynamicznie rozszerzającym się rynku, dlatego stale wdraża skuteczne koncepcje, które owocują biznesowym powodzeniem. Wynikiem wzrostu innowacyjności firmy było podjęcie współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, co przyczyniło się podniesieniem wydajności ciągu technologicznego produkcji ekogroszku. Podążając za nowymi rozwiązaniami, firma Medex nie tylko jest na krok przed konkurencją, ale przede wszystkim wychodzi Klientowi naprzeciw.

Przejmując w swoje ręce odpowiedzialność za element kapitału ludzkiego w najbliższym środowisku, przy użyciu nowoczesnych środków, Medex stara się wspierać rozwój młodych ludzi, którzy są najlepszą inwestycją społeczeństwa. Dlatego też z przyjemnością wspomaga sportowców z regionu, pragnąc uczestniczyć w ich indywidualnych i grupowych osiągnięciach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej firmy.

Www.medex-polska.pl

Www.Wegielna5.pl