MEDEX partnerem głównym Olimpii! Od 2016 "lifting" nawy pierwszoligowej drużyny
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

MEDEX partnerem głównym Olimpii! Od 2016 „lifting” nawy pierwszoligowej drużyny

Z wielką przyjemnością informujemy, że nowym partnerem Olimpii Piekary Śląskie została firma MEDEX, prężnie działające na polskim rynku przedsiębiorstwo, będące autoryzowanym sprzedawcą wiodących producentów węgla.

F.H.U. Medex tym samym otrzymuje zaszczytne miano sponsora głównego klubu. Od roku 2016 firma zostanie także sponsorem tytularnym Olimpii, tym samym zmianie ulegnie nazwa drużyny występującej w I lidze piłkarzy ręcznych.

– Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Olimpią. To dla nas również nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że w sobotę znów chłopcy pokażą na co ich stać, z całego serca im kibicuję i liczę na dalsze dobre wyniki. Cieszę się, że udało się nawiązać współpracę z klubem, w którym spotkałem już wielu fajnych ludzi, którzy mają w sobie tyle zapału do pracy – mówi Wojciech Woźniak, właściciel F.H.U. „Medex”.

– To dla nas duże wyróżnienie. Nawiązaliśmy partnerstwo z poważną firmą, która od dwudziestu lat jest bardzo ważnym graczem na rynku węglowym, a jak wiemy piłka ręczna w Piekarach Śląskich od zawsze związana była z kopalnią. Można się tylko cieszyć, że wyniki sportowe chłopaków nie zostają niezauważone. Witamy MEDEX w naszej handballowej rodzinie – powiedział prezes naszej Olimpii, Mateusz Ludyga.

Poniżej przedstawiamy kilka informacji o naszym nowym partnerze.

image2

 

image1

Firma Handlowo-Usługowa Medex to przedsiębiorstwo prężnie działające na polskim rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, będące autoryzowanym sprzedawcą wiodących producentów węgla w kraju, jak Kompanii Węglowej S.A., Południowego Koncernu Węglowego S.A., Kopalni Eko Plus Sp.z o.o., PG Silesia, jak również dealerem KWK „Kazimierz – Juliusz” Sp. z o.o. oraz przez jedną ze spółek Katowickiego Holdingu Węglowego S.A. Ponadto od wielu lat współpracuje z ZWW Julian Grupa Kapitałowa Węglokoks S.A.

Grupa Medex od zawsze była budowana na fundamentalnych wartościach, takich jak lojalność i szacunek wobec Klienta, gwarantując produkty i usługi najwyższej jakości. Podstawową działalnością jest handel paliwami stałymi, a także świadczenie usług transportowych i sprzętem budowalnym. Pełne zaspokojenie potrzeb klienta jest możliwe dzięki bogatemu zapleczu maszynowemu, w którego skład wchodzi ponad 20 zestawów samochodowych z naczepami samowyładowczymi, kilka samochodów o małej ładowności, 7  ładowarek kołowych   Liebherr i Hitachi, koparka gąsienicowa Hitachi o masie 35 ton, koparki przeładunkowe marki Terex, koparko-ładowarki JCB, przesiewacze mobilne Metso Minerals i Sandvic. Firma posiada rownież kilkanaście punktów sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski, a także wygodny i innowacyjny sklep internetowy, gdzie można zamówić węgiel z dostawą do domu.

Dalekowzroczność, kreatywność, współpraca i szeroka wiedza w zakresie handlu opałem pozwala członkom grupy Medex na intensywny rozwój przedsiębiorstwa i stawanie na wysokości zadania. Ponieważ podejście Klientów do produktów stale ewoluuje firma Medex nie pozostaje bierna w świecie ciągłych przemian na dynamicznie rozszerzającym się rynku, dlatego stale wdraża skuteczne koncepcje, które owocują biznesowym powodzeniem. Wynikiem wzrostu innowacyjności firmy było podjęcie współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, co przyczyniło się podniesieniem wydajności ciągu technologicznego produkcji ekogroszku. Podążając za nowymi rozwiązaniami, firma Medex nie tylko jest na krok przed konkurencją, ale przede wszystkim wychodzi Klientowi naprzeciw.

Przejmując w swoje ręce odpowiedzialność za element kapitału ludzkiego w najbliższym środowisku, przy użyciu nowoczesnych środków, Medex stara się wspierać rozwój młodych ludzi, którzy są najlepszą inwestycją społeczeństwa. Dlatego też z przyjemnością wspomaga sportowców z regionu, pragnąc uczestniczyć w ich indywidualnych i grupowych osiągnięciach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej firmy.

Www.medex-polska.pl

Www.Wegielna5.pl