Mecz na szczycie przed nami!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Mecz na szczycie przed nami!

Mateusz Czapla

Mecz na szczycie przed nami!

W 17. kolejce I ligi grupy B Olimpię MEDEX Piekary Śląskie czeka zdecydowanie najtrudniejszy
i najlepiej zapowiadający się mecz w tej rundzie. Podopieczni trenera Sławomira Szenkela udają się do Kalisza, by powalczyć o punkty z miejscowym wiceliderem.

MKS Kalisz podobnie jak Olimpia od początku roku kalendarzowego zanotował dwie wygrane i jedną porażkę. Kaliszanie źle weszli w rundę, przegrywając na wyjeździe w derbach z Ostrovią, jednak z meczu na mecz prezentują coraz lepszą formę i pokonali dwóch kolejnych przeciwników. Piekarzanie mimo podobnego bilansu, nadal jeszcze nie zaprezentowali swojej najlepszej dyspozycji. Z pewnością jest to pokłosie kilku problemów kadrowych, z którymi boryka się obecnie lider I ligi grupy B.

Przed Olimpią jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie, bo może ostatecznie zadecydować
o wygranej w całych rozgrywkach. Z drugiej strony do końca zostało jeszcze sporo trudnych spotkań,
a do maja może się jeszcze wiele wydarzyć. Niemniej spotkanie zdecydowanie zasługuje na miano meczu kolejki i z pewnością będzie nie lada gratką dla przybyłych kibiców szczypiorniaka. W obozie piekarskich szczypiornistów panują bojowe nastroje. – Jedziemy tam po to, by wygrać – zapewnia trener Szenkel.

Nie pozostaje nic innego, jak mocno trzymać kciuki za naszą drużynę. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 25 lutego w Kalisz Arenie przy ul. Sawickiej 22-24. Początek o 18:00.