Kolejne zwycięstwo juniorów!

W czwartek 9 października nasi juniorzy podejmowali drużynę SPR Pogoń 1945 Zabrze.

Piekarzanie od samego początku nie dawali się rozpędzić drużynie z Zabrza i po niespełna 10 minutach wygrywali 6:1. Mimo to skuteczność naszych zawodników była w tej części meczu mało zadawalająca. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:17 dla MKS!
W drugiej połowie drużyna SPR od razu przeszła do ofensywy i stopniowo zmniejszała stratę do Olimpii, jednak nie udało im się dogonić Piekarzan.  Od tego momentu widocznie lepszą drużyną był MKS, który ostatecznie wygrał to spotkanie 33:24!

Zdobywcy bramek: Łukasz Gogola(9),  Bartosz Jaksik(7), Patryk Miłek(4), Łukasz Kucharczyk(4), Mateusz Czapla(3), Kamil Kozieł(2), Adrian Danysz(2), Patryk Smolin(1), Szymon Kotalczyk(1)

W meczu wystąpili także: Kamil Kowalczyk, Filip Lindner, Mateusz Cieślik i Dawid Ludyga

Pragniemy również przypomnieć, że w sobotę(18.10.2014)nasi juniorzy zmierzą się na własnej hali z drużyną MUKS Siódemka Mysłowice. Mecz zapowiada się emocjonująco, gdyż ostatnie spotkanie między tymi drużynami to remis 24:24, co gwarantowało Mistrzostwo Śląska naszym juniorom!