Kolejne pewne zwycięstwo!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Wojciech Parzonka

Kolejne pewne zwycięstwo!

Lider rozgrywek I ligi grupy B Olimpia MEDEX Piekary Śląskie nie pozostawił złudzeń drużynie ASPR Zawadzkie i pokonał zespół z województwa opolskiego aż 36:22 (19:10).

To kolejny mecz, w którym zwycięstwo piekarzan nie było tak naprawdę zagrożone ani przez chwilę. Przeciwnicy toczyli wyrównaną walkę tylko do 8. minuty. W tym momencie Olimpia wyszła na prowadzenie, którego nie oddała już do końca meczu. Kluczem do tak efektownego zwycięstwa była tradycyjnie świetna gra w obronie, która zafunkcjonowała na najwyższym poziomie. Doskonale w bramce spisywał się Artur Kot, a w przodzie znów skuteczni byli Łukasz GogolaMichał RosółNa wyróżnienie zasłużyła jednak cała drużyna, która stanowiła monolit nie do przejścia dla ambitnie grających zawodników z Zawadzkiego.

Piekarzanie w świetnych humorach rozpoczną w poniedziałek przygotowania do kolejnego spotkania. Już w najbliższą sobotę czeka ich walka o kolejne ligowe punkty w starciu z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

GŁOSUJ NA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA MECZU!

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – ASPR Zawadzkie 36:22 (19:10)

Olimpia: Kot, Zemelka – Gogola 9, Rosół 8, Kempys 6, Parzonka 6, Kotalczyk 4, Chromy 1, Fidyt 1, Jaksik 1, Płonka, Cieślik, Ludyga, Miłek, Kucharczyk.

Karne: 4/5, Kary: 6 minut (Cieślik, Gogola, Miłek – po 2 min.)

Zawadzkie: Donosewicz, Puszkar – Migała 5, Swat 5, Hertel 3, Zagórowicz 2, P. Całujek 2, Kąpa 2, Ł. Całujek 1, Kaczka 1, Kubillas 1, Morzyk, Szlensog, Wacławczyk.

Karne: 4/6, Kary: 4 minuty (Ł. Całujek, Migała – po 2 min.)

Sędziowali: Artur Lipka (Marcinowice), Marcin Walczak (Świdnica).

[standings league_id=1 template=extend logo=true]