Kolejne zwycięstwo!

W spotkaniu 9. kolejki I ligi grupy B Olimpia MEDEX Piekary Śląskie pokonała we własnej hali MTS Chrzanów 29:26 (9:12). Pierwsza połowa spotkania choć bardzo wyrównana, nie wyglądała najlepiej w wykonaniu naszych zawodników. Rezultatem tego był niekorzystny dla nas wynik do przerwy. Na szczęście od początku drugiej połowy w szeregach naszej drużyny nastąpiła mobilizacja i szybko zdołali odrobić straty z pierwszej połowy, a nawet wyjść na prowadzenie. Taki stan utrzymywał się aż do 53 minuty, kiedy to gościom udało się doprowadzić do remisu 24:24, a minutę później wyjść na jednobramkowe prowadzenie. Jednak po szybkiej „wymianie ciosów” odzyskujemy korzystny dla nas wynik i już do ostatniego gwizdka nie dajemy sobie wyrwać zwycięstwa z rąk.

Olimpia MEDEX – MTS Chrzanów 29:26 (9:12)

Olimpia: Kot, Zemelka – Miszka 10, Czapla 1, Chromy 1, Jaksik 1, Cieślik 1, Rosół 1, Ludyga 1, Cieniek, Kotalczyk 3, Miłek, Kowalski 6, Płonka 4.

Kary: 4 min.
Karne: 4/5

MTS: Górkowski, Gil – Romian 5/1, Bogacz 4, Madeja 4, Orlicki 4, M. Skoczylas 3, Stroński 3, Rola 1, D. Skoczylas 1, Put 1, Krasucki, Olszewik, Zajączkowski.

Kary: 6 min.