Kolejna szansa na przełamanie. Tym razem zagramy w Kaliszu
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

MKS Olimpia - MKs Kalisz

Kolejna szansa na przełamanie. Tym razem zagramy w Kaliszu

MKS Olimpia - MKs Kalisz

fot. Radosław Cięciel

W sobotę czeka nas drugie w tym tygodniu spotkanie naszych szczypiornistów w ramach walki o mistrzostwo I ligi grupy B. W 18. kolejce rozgrywek MKS Olimpia Piekary Śląskie zmierzy się w na wyjeździe z MKS Kalisz.

Piekarzanie nie rozpieszczają swoich kibiców wyjazdowymi potyczkami. Po raz ostatni Olimpia wygrała na obcym terenie…27 września, kiedy to w Chrzanowie udało się zwyciężyć beniaminka rozgrywek. Wszyscy liczyliśmy na przełamanie w pierwszym wyjazdowym spotkaniu rundy rewanżowej. Niestety, w środowej potyczce z SPR Tarnów znów musieliśmy uznać wyższość gospodarzy. Słaba pierwsza połowa przekreśliła szanse Olimpii na wywiezienie korzystnego wyniku. Tym razem, wedle zapowiedzi drużyny, ma być inaczej.

Kaliszanie obecnie zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli, gromadząc na swoim koncie 13 punktów. W rundzie rewanżowej nasi jutrzejsi przeciwnicy zdołali już jednak pokonać Viret Zawiercie i faworyzowany KSSPR Końskie. Olimpia, pomimo porażki z Tarnowem, utrzymała piątą pozycję.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 21 lutego o godzinie 18:00. Mecz rozegrany zostanie w hali przy ulicy Sawickiej w Kaliszu.  Ze spotkania przeprowadzona zostanie tekstowa relacja LIVE.