Kibicuj razem z nami!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Kibicuj razem z nami!

3 grudnia ruszamy z nowym projektem ,,KIBICUJ RAZEM Z NAMI”, Bezpłatny udział w tej akcji mogą wziąć grupy zorganizowane składające się z dzieci i młodzieży do 16 roku życia.

–  Akcja skierowana jest przede wszystkim do uczniów piekarskich szkół ale mogą w niej wziąć udział także stowarzyszenia czy inne kluby sportowe. Chcemy zainteresować handballem najmłodszych, a przy okazji pokazać jak można kibicować swojej ukochanej drużynie. Najmłodsi mają sami odkrywać czym jest ta dyscyplina sportu. Na dobre projekt ruszy wraz z rundą rewanżową, a docelowo będzie miał zasięg wojewódzki – tłumaczy Ryszard Osmulski, dyrektor w MKS Olimpii.

Zasady są bardzo proste: każda grupa powinna składać się z dziesięciu osób do 16 roku życia na które przypada jeden opiekun. Grupa razem z opiekunem na mecz otrzyma bilet za darmo i … kibicuje z całych sił naszym zawodnikom. Najbardziej oryginalna i zorganizowana grupa po zakończeniu sezonu otrzyma miano najlepszej i zostanie nagrodzona przez klub.

Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do czwartku poprzedzającego mecz w hali Olimpii pod adres mailowy: mksolimpiapiekary@interia.pl.

REGULAMIN AKCJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dodatkowych informacji udziela:
Ryszard Osmulski
tel. 508 378 984

mks-olimpia-kibicuj-razem-z-nami-v1