Jedziemy na derby! Do Zawiercia po punkty
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Olimpia Piekary Śląskie

Jedziemy na derby! Do Zawiercia po punkty

Olimpia Piekary ŚląskieW najbliższą sobotę Olimpia Piekary Śląskie zmierzy się z jedynym przeciwnikiem ligowym z województwa śląskiego – Viretem CMC Zawiercie. Gracze zapowiadają oczywiście w derbach walkę o komplet punktów.

Viret CMC Zawiercie na pewno nie może zaliczyć początku sezonu do najlepszych. Dwa punkty w siedmiu spotkaniach sprawiają, że trener Mariusz Szczygieł musi szybko znaleźć sposób na lepszą i skuteczniejszą grę swojego zespołu. W Zawierciu nikt nie wyobraża sobie, by drużyna na dłużej pozostała na przedostatnim miejscu w tabeli.

Viret swoje jedyne zwycięstwo zaliczył u siebie z Siódemką Miedź Legnica, która w tym sezonie gra w kratkę. W pozostałych spotkaniach najbliżsi przeciwnicy nasej drużyny musieli uznać wyższość kolejno: Nielby, KSZO, Ostrovii, Piotrkowianina, SPR-u Tarnów, a ostatnio Moto-Jelcza Oława.

Olimpia Piekary Śląskie nie spuszcza z tonu. Prawdziwy pokaz siły Olimpii zaprezentowany został przed tygodniem, kiedy zespół z Piekar rozgromił Chrzanów aż 43:21.

Olimpia zajmuje w tym momencie czwarte miejsce w tabeli, a na koncie ma 10 punktów. Miejmy nadzieję, że już w najbliższy weekend ten dorobek powiększy się o dwa oczka. W poprzednim sezonie dwukrotnie górą był nasz zespół. Liczymy na podtrzymanie tej passy.

Początek spotkania w sobotę, 31 października o godzinie 18:00. Mecz odbędzie się w hali przy ul. Blanowskiej w Zawierciu.