Inter Cars Grupa Piekary Śląskie gra z Olimpią w kolejnym sezonie
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Mateusz Ludyga, Marian Ogrodnik

Inter Cars zagra z Olimpią w nowym sezonie

Z wielką satysfakcją pragniemy poinformować, że w kolejnym sezonie rozgrywkowym partnerem Olimpii MEDEX Piekary Śląskie będzie Inter Cars Grupa Piekary Śląskie. Do podpisania umowy doszło dziś w siedzibie firmy, przy ul. Bytomskiej 288 w Piekarach Śląskich.

Podpisy na dokumentach złożył Marian Ogrodnik, szef piekarskiego oddziału Inter Cars oraz prezes klubu Mateusz Ludyga. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuowania tej współpracy. Inter Cars to jeden z tych partnerów, którzy są z nami od samego początku i od razu nam zaufali. Bardzo się cieszę, że zostaną w naszej rodzinie jeszcze co najmniej na jeden sezon – podkreśla sternik klubu.

W ramach współpracy nowe logo firmy, będzie m.in. umieszczone na koszulkach meczowych zawodników.

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy amochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.


SONY DSC
Mateusz Ludyga, Marian Ogrodnik
SONY DSC