Gramy z KSZO. Zdobyć kolejne punkty!
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.0
View Cart Check Out

Gramy z KSZO. Zdobyć kolejne punkty!

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

Gramy z KSZO. Zdobyć kolejne punkty!

W sobotni wieczór Olimpia MEDEX Piekary Śląskie podejmie w ramach 20. kolejki I ligi grupy B KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie odbędzie się w hali piekarskiego MOSiR-u przy Ziętka 20.

KSZO zajmuje obecnie trzecie miejsce od końca tabeli, jednak wydaje się, że pozycja ta nie odzwierciedla potencjału zespołu ze świętokrzyskiego. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania, w których ostrowczanie przegrywali tylko jedną bramką na trudnym terenie w Przemyślu czy Zawawadzkich. Niemniej sytuacja gości sobotniego meczu jest nie do pozazdroszczenia, bowiem szczypiorniści z Ostrowca muszą szukać punktów w każdym kolejnym pojedynku, by myśleć o utrzymaniu wśród pierwszoligowców.

Olimpia w poprzednim tygodniu po trudnym boju wygrała na wyjeździe z SPR-em Tarnów i utrzymała pozycję lidera. Tuż za plecami na potknięcie piekarzan czyha MKS Kalisz, jednak nikt w Piekarach Śląskich nie myśli o takim scenariuszu. Tym bardziej, że w obecnym sezonie piekarzanie we własnej hali wygrali wszystkie mecze.

Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Sprzedaż biletów tradycyjnie od 17:00.